Pracownik Działu Technicznego

Zakres obowiązków

  • Udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych oraz maszyn produkcyjnych,
  • Bieżące utrzymanie maszyn produkcyjnych pod kątem sprawności technicznej, usuwanie awarii oraz zapewnienie i rozwój prewencji technicznej w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Współpraca z firmami kontraktorskimi wykonującymi prace serwisowe i przeglądowe na obszarze fabryki,
  • Uczestnictwo w procesie obrotu częściami zamiennymi, materiałami technicznymi i narzędziami znajdującymi się w magazynie technicznym i warsztacie,
  • Obsługa i rozwój systemów  komputerowych wspomagających pracę Działu UR.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, mechanika, mechatronika
  • Znajomość zagadnień budowy mechaniki / automatyki maszyn
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień SEP

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: kleszczow@eko-swiat.pl lub dostarczenie na adres firmy: EUROMETAL S.A., ul. Ekologiczna 2, 97-410 Bogumiłów

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eurometal S.A. w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Jestem świadomy przysługującego mi prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eurometal S.A. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Formularz rekrutacyjny

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Eurometal S.A. przy ul. Ignacego Mościckiego 8 w Stalowej Woli zarejestrowana w KRS nr 0000147414 prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie NIP: 865-22-30-687, REGON: 831202750. Informujemy że Administrator Danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych i mają państwo prawo do kontaktu bezpośrednio z IOD pod adresem e-mail iod@eko-swiat.pl lub pocztą tradycyjną. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych będą one przetwarzane tylko w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym i w przyszłych procesach rekrutacyjnych Podanie danych osobowych na potrzeby realizacji celów wskazanych powyżej jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania tych celów Administrator Danych informuje że przysługuje państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych Wycofać zgodę można kontaktując się z Administratorem Danych z wykorzystaniem adresu e-mail iod@eko-swiat.pl lub w formie tradycyjnej na adres siedziby Administrator Danych informuje również o przysługującym państwu prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych